| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kleio - naše skoro 20 let stará Electroluxka pere klasický dlouhý program tuším asi 2,5 hodiny, to jsem tedy praktikovala jen asi dvakrát, když jsem si nevšimla, že jsem zapomněla zmáčknout to tlačítko na zkrácení...jinak běžně peru na 40 a 60 stupňů zkrácený program cca hodinu a čtvrt, normálně do plna naloženou pračku. Pak to má ještě cca půlhodinový program na max 40 stupňů a poloviční náplň. Takže podle potřeby různě využívám tyhle dva programy. A hlavně jsem ji nechtěla mít přecpanou zbytečnými funkcemi, které nepotřebuju, pak je tam toho víc k porouchání...takže naše nemá displej, nepípá, když skončí, jen dvakrát nahlas cvakne, jak se odjistí víko, to mi stačí, je to slyšet dost...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.