| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose, já bych ho bez dohledu taky nenechala, to bych tam radši byla nahoře s ním a práci udělala jindy...naštěstí on sám byl v podstatě jenom s námi dole, nahoru chodil fakt jenom spát...na druhou stranu, něco se může stát, i když je člověk přímo u nich...stalo se mi to dvakrát, pokaždé jsem od něj byla asi metr, ale seběhlo se to tak rychle, že jsem nestačila nic...byly to paradoxně snad jediné dva jeho úrazy - jednou se batolil vedle mě a najednou ztratil rovnováhu a upadl nešťastně na jediný roh nábytku, který neměl chránič, protože byl až téměř u země...normálně by mě nenapadlo, že na takové místo může spadnout obličejem...takže má nad kořenem nosu 3 stehy, ale vidět to už prakticky není...no a podruhé se běžel podívat nahoru do ložnice z okna na letadlo, ve dveřích zakopl a upadl pusou na dřevěnou hranu postele...to naštěstí na šití nebylo, ale moc nechybělo, aby si ten ret proseknul naskrz...takže ono stát se něco může kdykoli, ale já bych taky tak malé dítě nenechala samotné nahoře v patře...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.