| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku, jsme jiné. Chápu, co píšeš. Když dcera byla již dospělá rok v Japonsku, měla jsem taky jen vágní představu... a jak píšeš, reporty z obou stran "vše v pohodě". ALE jakmile jsme se daly někdy déle víc do řeči - ať na dálku nebo pak ještě lépe napřímo, tak jsme "navázaly tam, co jsme minule skončily", tedy řešíme věci v rodině, mezi přáteli, v tuzemské politice, planetárních problémech... pořád stejně intenzivně a se vzájemným porozuměním (včetně obligátních názorových sporů a mírně odlišných přístupů plynoucích z povah). Známe se, i když jsem třeba dva měsíce nevěděla, co vlastně jí (vegetarián v zemi, kde ten pojem většina obyvatel nechápe, respektive nepovažují ryby a králíka za maso), a ona neslyšela upřímné slovo ode mě o tom, jak (momentálně) prožívám ztrátu. Věděla jsem ale, že něco asi jí, a ona věděla, že do zpěvu mi asi není. Držíme stejnou vlnu i když komunikujeme relativně málo. Když vezmu co vídám kolem.

Víš co, možná to je tím kontrastem, že dvě děti máš stále doma, jen to jedno je pryč, úplně samostatná jednotka... co?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.