| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"To tedy slyším poprvé, že někdo balí na hory systémem nasypu věci do bedny a tašky Ikea."

Civil a plavky máme samozřejmě v decentních kufrech ~:-D a zastavujeme před hotelem. V bedně jsou lyžařské oblečky, s jejichž dimenzemi decentní kufry nepočítají. Jsou tam celoročně, takže je tam vlastně ani neházím. Mám permanentně sbaleno ~5~
(K moři mám jinou plastovou megabednu, kde jsou celoročně včetně dovolené plavky, hamamové ručníky, neopreny, brýle, šnorchly, ploutve, boty do vody, příručka pro potápěče a šaty/kaftany přes plavky - jedny plavky si teda z bedny vyndáme v zimě na lyže).
IKEA taška v kufru, do níž nasypu přeskáče, a pak vyměnim za normální boty (z tašky mi nic neproteče do kufru a vejdou se tam boty všech přítomných), je velmi pohodlný vynález, ale zvažuju upgrade na ty individuální tašky kvůli lyžáku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.