| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~f~U nás také nechtěl připustit, bral to, že mě a rodinu určitým způsobem ztrácí (a taky ztrácí z dozoru). Ale nakonec vzal jako lepší variantu než jít od sebe a většina lidí ani neví, jak vlastně zvláštně fungujeme. Já jsem úplně jiná povaha než on. I ta má určitým způsobem lehkost přístupu k problémům jej u mě irituje. Mluvila jsem o něm s psycholožkou, zná tedy nás oba. Můžu jedině změnit svůj přístup k němu. On sám nebude nikdy řešit. Mně tak nějak nejvíc pomohlo vědomí, že já s tím nehnu. Vyloučit jej ze svého života nechci kvůli dětem. Ty k němu přistupují s lehkostí mně~j~ vlastní. Když jsem "ho" přestala brát jako něco, co můžu řešit/ovlivnit, přestala jsem k němu směřovat svou energii, ale i zatínat zuby. Jsme kliďas, ale on mě dřív dokázal vnitřně rozhodit, že mě bolely svaly v puse, jak jsem zuby zatínala. Teď je to fajn, je mi fajn. Ale tedy paradoxně čím víc je mi fajn, tak si uvědomuji, že mi chybí ten správný chlap pro život~;) Já mám pořád, co dělat, spoustu koníčků (které on absolutně neuznává), spoustu lidí kolem mě, s MM se vídáme téměř denně (někdy také ne). Je mi 48. On je starej. Říká. Bude mu 50. Čím jsem starší, tím víc si uvědomuji, že něco změnit nemůžu. A když ano, budu zase tratit v něčem jiném. Mně nejvíce pomohlo, najít si v tom všem vlastní prostor, život. Možná je pro někoho smutné, že takto odděleně. Ale mám na výběr. A já se rozhodla (s kartama, co mám v ruce, takto)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.