| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pevalo, to je mi moc lito~;(( Hele, mne se zase behem prvniho tehotenstvi manzel "zblaznil", prodelal nervovy kolaps, druhy jeste horsi nastal po narozeni druheho ditete a prakticky do doby pred tremi lety byl v mnoha ohledech normalniho zivota naprosto nefunkcni. Ja neumim moc vzdavat vztahy, co moc, neumim to vubec. Ale ted jsem moc rada, ze jsem tohle obdobi, dlouhe obdobi, preckala, protoze ted je to uplne skvele~s~ Tobe to same radit nechci, jsi uplne jiny clovek, takze je to neprenositelne. Ale co rozhodne poradim je, aby ses nevzdavala toho kola a ani jinych veci, ktere te drzi, protoze to budes potrebovat. Mne zachranilo studium a pak ta jistota v zadech, kterou mam od svych rodicu~s~ Moc drzim palce, at se vse v dobre obrati~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.