| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Povězte mi, co je teda vlastně ezoterika? Kdysi jedna moje kamarádka/kolegyně v práci, silně katolicky zaměřená, moc hodná, velmi křehká a citlivá; měla poměrně vážnou výhradu k tomu, že mám na svém pracovním stole několik srdíček - látkové, kovové, z nerostu, dřevěné, háčkované~d~ Poprvé v životě jsem ji viděla silně rozhořčenou...říkala, že tohle je právě ezoterika, která mezi věřícími nemá co dělat~d~ Vůbec jsem nevěděla, co jí na to říct - pro mě to nebyla ezoterika, pro mě to byla srdíčka, nemluvila jsem o nich, nehladila je, nikomu nic nenutila, byly to prostě moje suvenýry a dárky od blízkých lidí, v rohu mé pracovní plochy~d~ Ale pro některé lidi je tohle prostě na hraně šamanismu.~d~

Mě to maximálně přišlo jako lehce neprofesionální, mít dárkové předměty v práci, to jo - ale do té kanceláře nikdy nechodily externí návštěvy, na to byly vyhrazeny zasedačky - já si ty věci vzala do práce proto, že místnost byla zoufale tmavá, strohá, s jedním malým oknem (historická budova s neskutečně silnými zdmi). Tak jsem si tam dala silnější zdroj světla s co nejpříjemnějším sv.spektrem a ta "srdcata"~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.