| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konzervo, my ten byt už takhle využíváme víc než deset let a během té doby jsme vystřídali různé modely (bydlely tam tři moje děti, dvě přes celou VŠ, jeden naopak studoval jinde a v bytě bydlel nějakou dobu v začátku zaměstnání. Takže ten mi platil řekněme něco málo přes polovinu nákladů + "využila" jsem ho tenkrát, že zajistil organizačně nějaké věci kolem částečné rekonstrukce apod. Těm dvěma studujícím bych tak jako tak nějaké ubytování v místě studia musela platit, žijeme jinde (to je rozdíl od tebou popisované situace), takže po těch jsem pochopitelně nic platit nechtěla, i když si také na část svých potřeb přivydělávali na brigádách. Čili v době, kdy v bytě bydlely dvě moje děti, jsem buď platila vše, nebo se podílel zaměstnaný syn. Když tam byl nějaký spolubydlící, nebyl vcelku rozdíl, jestli šlo o kamarády dětí, nebo cizího podnájemníka - byl to také student, takže se z něj po pár týdnech stal, dá se říci, i kamarád :-) Od spolubydlících jsem chtěla "nájem" ve výši o maličko vyšší, než byly energie celkově, takže po tu dobu mi to uhradilo i náklady na bydlení mého dítěte. Nikoho z dětí by nenapadlo vyžadovat, aby byl v bytě sám, nějak bylo vždycky všem jasné, že tam bydlí jen dočasně, také věděly, že se v penězích netopím ~;) , a byly rády za podporu, kterou ode mne měly. Až dostuduje poslední, budeme pro byt hledat podle okolností nějaké další využití :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.