| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko, ovšem ta situace s "výhodou neočkovaných", že "mohou" zůstat doma ze školy v karanténě končí v okamžiku, kdy má dítě nějaký organizovaný zájem, jako třeba sport. Jedenáctileté dceři opravdu nevadilo, že mají tento týden distanční vyučování kvůli karanténě (mají ho tedy všichni, i těch několik očkovaných plus "prodělaných"), říkala, že "když to není moc dlouho, tak je to příjemná změna", ale fakt hodně jí vadí, že zmeškala tréninky. Naštěstí je nakonec (po dvou PCR testech, protože na jednu karanténu navazovala další o dva dny posunutá) negativní, takže zítra na trénink už půjde a na sobotní turnaj taky, ale byl to stres a mně je po té loňské úplně marné sezózně líto každého tréninku. Dcera tedy cvičila doma (s kamarádkou v rámci videochatu), to jsem obdivovala, to já bych v 11 letech tu vůli neměla, i když mě sport moc bavil, ale samozřejmě to není ono.
Takže počítám, že po novém roce naběhne na očkování (stejně jí bude v dubnu už 12 a pak by to byl děsný opruz z testováním, nevěřím bohužel, že pandemický stav bude v únoru ukončen), i když tak strašně nesnáší jakékoliv vpichování jehly (můj argument, že očkování bolí míň než výtěr na PCR test, nechápe, pro ni je to prostě kvalitativně něco úplně jiného)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.