| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Girili, obvykle si tu píšu s Kat, že máme podobné exotky. Ale jak jsi to popsala, tak popis přesný, v tomto věku....Jenže tý mojí už je 16 a je to průšvih. Asi to nakonec dopadne tak, že ji z té školy vemu a nechám doma flákat. Jak se zdá, tak dělá všechno proto, aby to talk dopadlo. Chodit za školu si nedovolí, tak předstírá nemoci. Na migrénu jsem jí přišla, tak pro změnu včera: zaspala, ale nevadí, připojim se online. Večer jsem jí vysvětlila, že měla jít do školy, že online je jen pro ty v karanténě a jen v nouzi (taky se na polovinu hodin nedostala). A dnes pro změnu ráno údajně zvracela a pak jí bylo nevolno. A to jsem s ní včera večer seděla u jedné práce a dohlédla na to, aby ji odevzdala. Ani to nebolelo kupodivu...no dnes zase na to sereuž. Prostě buď budu studovat za ní (s ní, každou práci a každý test vedle ní sedět) nebo nedostuduje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.