| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tizi a zrovna u Dobrého Anděla znám dvě rodiny, které čerpají a jsou to, přinejmenším, vyžírkové a sama bych jim nedala ani korunu. Ano, mají postižené dítě. Ano, není to lehké. Ale - jedna paní ho v té neschopnosti sama udržuje, vyhovuje jí to a sama to poměrně veřejně ventiluje. Klukovi je jedenáct, neumí nic. NIC - ani použít záchod, umejt si ruce... Jen sedí a kouká na tablet. A není to, že by to nedokázal, ona mu ty pleny prostě narve, protože je to pro ni pohodlnější (z jejích vlastních slov) a nebude ho hlídat, jestli si došel. Nenechá ho chodit ani do stacionáře, protože se jí nechce ho tam vodit. Ale objíždí s ním všechny možný terapie (na který pořádá sbírky a shání sponzory), který ovšem de facto nemají účinek, protože s ním doma vůbec nepracuje. Mít takhle postižený dítě není sranda a vyžaduje to víc práce s menším výsledkem. Vím, o čem mluvím, taky mám postiženýho (shodou okolností skoro stejně) kluka. je to opruz a naučit ho chodit za ruku trvalo skoro rok každodenního nacvičování.
Takže ani DA nezaručí že ty prachy nedojdou někomu, kdo je vlastně zneužívá.
Ale beru to tak, že já se svobodně rozhoduju, co se svýma penězma udělám a za to jsem zodpovědná. Jak s nimi naloží ten druhý už není moje starost. A hlavně - těch podvodníků je podle mne minimum a nebudu kvůli nim nějak omezovat pomoc potřebným.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.