| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě přijde neuvěřitelné, jak jsme obecně my ženy smířené s tím, že ti chudáci chlapi neumí a vlastně ani nejsou schopni vybrat dárek pro svou ženu / přítelkyni.

Někde je chyba v Matrixu asi - zřejmě začít u synů ....~;)

Můj muž nad dárky pro mě přemýšlí, stejně tak jako já - samozřejmě, někdy netrefí velikost / vyměníme / , ale nikdy se nestalo, že by mi koupil pod stromeček láhev vína anebo nic !
Dokonce je schopen mi koupit knihu / já čtení miluji a jsem velký čtenář / - on, který nečte... prostě vyvine snahu, jde např.do knihkupectví, řekne co čtu asi tak za žánr a ať mu prodavačka doporučí nejnovější novinku ~:-D a jde to....

To je prosím příklad, ne dogma, že i chlap je schopen vybrat dárek, který není v jeho zorném obzoru a je pro něj náročný...

Prostě jsme spolu 30 let, ví, co mám ráda a byla bych opravdu smutná, kdyby nevěděl, co chci....případně některé ženy napoví, v tom taky nevidím problém...

Ale nezlobte se, žít s někým XY let a nevědět, co má asi tak rád, je zarážející....
Můj názor je, že jsou chlapi ve většině těchto případů pohodlní a ženská se s tím smíří, protože má pocit, že jí stejně nic jiného nezbývá.

Takže pokud s někým chodím, jsem do něho zamilovaná, tak jsem minimálně poznala, že Pepík má rád pivo, rád čte, vyšívá nebo luští křížovky....a podle toho se snažím pro něj něco vybrat...

Ano, jsou zcela jistě vyjímky se speciálním přáním / jak jistě zmíní Monty /, které jsou netradiční, neobvyklé a nejdou sehnat...o těch nemluvím.
Mluvím o většinové populaci...a tam je to dle mě o pohodlnosti....


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.