| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si teda dárek k prvním vánocům nepamatuju, fakt ne. Ani, co jsem kupovala já... Jedině si pamatuju, že jsem mu koupila snad 2 CDčka mojí oblíbené hudby s poznámkou, že "toto poslouchám já", protože měl (furt má) byt plný CDček, ale mimo můj hudební vkus... Ale myslím, že je snad asi nikdy sám od sebe neposlouchal, párkrát mi je pustil, když jsem byla u něj (to jsme spolu jen chodili...), takže to byl spíš takový dárek pro mě...

Možná jsem mu koupila košili a kravatu, ale fakt to nevím.

Jistě, možná by chlap kolem 50.tky mohl vědět, že ženu neurazí šperk nebo kabelka, ale třeba se bál, že se netrefí do vkusu.

Jinak - já jsem abstinent, takže flašky s alkoholem by u mě způsobily mírný šok, protože to, že nepiju, dávám najevo dost brzo a dost jasně...

Souhlasím s tím, že nehroutila bych se z toho, i když samozřejmě "dokonalý" vánoční dárek by byl velkým bezvýznamným plusem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.