| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cimbur, jestli to myslíš na Valkýru a jejího manžela, tak tam by to bylo fakt těžký, ale šlo by třeba vyřešit společenskou místnost a sociálku.
No a jinak máš pravdu, záleží na uklízečce, ta moje uklízí právě ten provozní bordel po dětech (a že je ho hodně), převleče postele, kuchyň mi uklidí lépe než já sama, je fakt dokonalá. když nechám pohozené svršky někdy, tak mi je taky složí, ty dětské nahází do prádla, přeskládá krabice s hračkami, kde dcera občas nacpe zbytky jídla nebo třeba ty ponožky.... Naposledy se vrhla v prádelně na vyprané prádlo (kterého jsou hromady čekaje na puberťačky až si to uklidí), přeskládá poličky ve špajzu, aby to bylo přehlednější - já tam vždycky vlítnu, odhodím co jsem použila (že to třeba pořádně zařadím příště, někdy tam naházím směsici věcí, jakože rychlý úklid před návštěvou.....).
Ale to samozřejmě každá nedělá....kdyby šlo jen o luxování a vysávání, to bych se asi přemohla, ale nevím, jak to ty holky dělají, že je pořád všude nějaký bordel (papírky všude, nádobí všude, výtvarné potřeby všude, vánoční ozdoby všude....)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.