| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi bych se vždy řídila vlastním pocitem v danou chvíli... třeba společenský ples v režii zaměstnavatele jsem už nezažila víc jak 20 let ~:-D
a pokud jde o jinou firemní zábavu než ples, tak byť s tancem, pravidla jsou už mnohem volnější... osobně bych na firemní akci opravdu nerada byla v situaci, že si musím zatančit s každým kolegou, jež mě vyzve k tanci - obávám se, že bych si nesedla celý večer, nehledě na to, že než by došla řada na každého, byli by někteří už velmi společensky unaveni ~v~ ~t~
jinak pokud by mě vyzval někdo, s kým tančit nechci, prostě bych odmítla - slušně, pokud by přišel slušně, důrazně, pokud by byl vlezlý... ovšem taky je fakt, že odmítám tančit pouze s vlezlými nebo opilými lidmi, tím se to poněkud zjednodušuje ~d~
k situaci č. 2 - rozhodně nepovažuji za povinnost, aby mě vyzval k tanci partner manželovy tanečnice ~:-D
a k situaci č. 3 - opět podle pravidel situace 1, netančím pouze s opilými nebo vlezlými lidmi, takže to poměrně zjednodušuje situaci ~:-D
navíc teda v rámci rodiny bych se nijak nenechávala svazovat společenskými pravidly ~;)
a co se týče nebinárních osob či transgender osob, pokud je mi osoba sympatická, klidně si zatančím, u společenského tance teda trvám na tom, že já tančím ženskou, jinak ať si vyzve někoho jiného ~:-D ostatně už jsem se ženou tančila, dokonce jsme obě byly v šatech, nijak to nevadilo nikomu ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.