| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marně přemýšlím nad tím, kde jsi tato pravidla našla. Toto nebylo ani v tanečních 🤣🤣🤣. Tam maximálně platilo pravidlo, že chlapci nemohli sedět pokud byl nadbytek dívek pulil taneční mistr i tanec v půlce a muselo se střídat. Po čase když se taneční rozparovalo a dost dívek odpadlo měli jsme možnost tančit spolu s partnerem celý kus do pauzy tj více tanců za sebou. Nezažila jsem výše napsané nikde 🤣🤣🤣. Dokonce jak psala stará husa chodila jsem naivně na plesy jakožto svobodná, že někoho klofnu a ono nic. Po čase s kamarádkami jsme vyráželi na maškarní plesy, kde jsem s jednou převlečena za masku tančila s kamarádkou též v masce. Po té co jsme na klasických plesech se skupinou kamarádek půlku prosedeli protože na uncaca se tančit ve skupině nedá jsem začala chodit jen na plesy kde se tančí převážně rychlé kusy tj moderna. V mém okolí jsou to tři. Občas Zajdu na ples ve vesnici kde bydlí moje teta a část rodiny a vyvede mě strejda nebo bratranec nebo manžel od sestřenice. Když jsem šla se skupinou, která se skládala z dvou párů a mě a jedné plonk kamarádky nikoho z těch známých ani nenapadlo nás dvě plonkove vyzvat a fakt mi to divné nepřišlo. Těším se na taneční mé dcery a její maturitní ples. Budou to nejspíše jedině plesy kam půjdu počítám, že až zjistí, že pokud s sebou nemá svého partnera tak půl plesu prosedí už jít nebude chtít. Naštěstí obleče moje šaty takže aspoň je do tanečních unosí a neskončí v popelnici. Poslední šaty co jsem si koupila budu vyhazovat. Dcera chce velké a já jsem si pořídila komplet. Zůstanou mi jedny černé hladké rovné ty se hodí kamkoliv kdyby náhodou. Snad do té doby do nich vejdu 🤣🤣🤣.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.