| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val, já se v domě sama nebojím (to bych tu nemohla bydlet), a obecně jsem celkem nebojácný typ - jediný děsný iracionální strach si vybavuji jako cca 4leté dítě, že je něco nebezpečného pod postelí. Zpětně si to vysvětluji tak, že to té doby jsem spala na postelích, pod kterými nebyl prostor, nebo na zemi.
Jinak mám zřejmě jen racionální strachy, a dokážu je i racionálně rozpouštět tím, že pravděpodobnost je malá (tunely, lanovky, dítě které někdo drží na zábradlí balkonu, atd...).
Ovšem nevysvětlitelný zvuk v domě je racionálně vzato dobré dešifrovat - skutečně sem může něco nebo někdo lézt, nebo se něco pokazilo (utrhlo, zlomilo, prasklo...), a pak bych to měla řešit... pokud to tedy prostě nesvedu na kočku, a nic řešit nemusím ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.