| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, tak třeba já bydlím ve městě a na sídlišti,kde se to ty obyvatelé moc nemění, takže tu zestárli. A je to čtvrt důchodců.
A našemu domu se říká " duchoďák".
Většina obyvatel ze 144 bytů je v důchodu.
Děti do 15let, tu žijí jen v 10. Je to skoro zázrak, že někde je kočárek.
V každém vchodu je minimálně 3 byty nad80. Jeden 90, někde i vic.
V našem vchodu je průměrný věk cca 75( brala jsem všechny byty). Protože tu mám pána 96.

A město to tu uzpůsobuje pro důchodce. Prakticky okolí do 300m. Ruší hřiště a podobně, místo toho lavičky proti sobě.

Babičky lítají léta spolu, slaví spolu. Sedají na lavičce před domem a kecaji. Schází se spolu na kafe.

Když přijedu k našim tak je to rozdíl. Tam lítají děti. Od vždycky co jsem tam jako dítě bydlela já. Doteď. Ten věk tam tak moc nestoupá a je + - stejný.

A vezmi si, že pokud by za čas opravdu došlo k odchodu do důchodu ročník 1971-1979. Tak budeme strašně přestárlý. Teda osobně si myslím, že to stát neutahne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.