| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tatramelko, on je problém hlavně v tom, aby opravdu dobře diagnostikovali, kde je problém. U mě třeba na fyzioterapii vymýšleli blbosti, které mi potíže zhoršovali. Přišla jsem tam s tím, že mě bolí nohy a postupně jsem úplně přestávala chodit a potřebovala jsem hole. Prošla jsem ambulancí dvou špatných ortopedů, pak jsem byla na chirurgii, kde aspoň paní doktorka objevila cystu v koleni, pak jsem byla na interně, kde mi objevili prasklou cystu, která mi rozervala lýtkový sval a odtékající voda z kolene způsobovala bolest celé nohy. Na interně jsem nafasovala fotky a dostala instrukce, jak dosáhnout rychlého termínu na ortopedii. Z ortopedie v nemocnici v krajském městě jsem odcházela s termínem na artroskopii... a pak už se vědělo, že mám opravdu potíže s koleny a postupně se pak zjišťovalo, kde přesně problémy mám... Rehabilitace a fyzioterapie pak konečně začaly zabírat a potíže zmírňovat. Teď mám potíže teda velké, neobejdu se při větší zátěži bez léků od bolesti a holt teda čekám na výměnu kloubů. Teď mě čekají lázně, tam se strašně moc těším, protože mi dělaly ty procedury moc dobře. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.