| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Původně jsem ani nechtěla reagovat, to nemá cenu, za posledních pár dní jsem svoji odpověď k tobě několikrát vymazala.
Připomínáš mi nejkovanějšího komunistu ze vsi, před revolucí udával a mnoho lidí díky němu přišlo o majetek a byli přesunuti či skončilo snad ani nechci vědět jak a teď vede podobné kecy jako ty.

Jen toto jsem ti chtěla napsat k chudé Ukrajině, máme na firmě pár Ukrajinců a hodně jich tu bydlí (jsou tu samé továrny, tak jsem přišli za prací hned o revoluci, tehdy je ještě přivezla mafie, která jim většinu platu sebrala). Během těch let tu založili rodiny a našli práci i bez mafie, nově příchozí už také pracují bez mafie a vše funguje jak má.
POslední se roky všichni Ukrajinci s nadšením jezdili na Ukrajinu, všichni se shodli, že Ukrajina se zvedla, že už ani vesnice nejsou tak chudé. Hodně z nich plánovali se na Ukrajinu na důchod vrátit, protože se za pár z Ukrajiny stala země příjemná k životu.

Ono si schválně všichni na co dopadají ruské střely, to nejsou pastoušky, většinu těch paneláků nebo domů by jsme jim mohli závidět.

Co si myslíš, že bude po válce, kromě zmařených životů to Ukrajinu a opět to bude ta chudá země.

Ty brďo fakt nechápu někoho , kdo tento útok obhajuje a ještě argumentuje USA či četbou knížky. K tomu asi není, co napsat.~a~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.