| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak jasně, 20.-30. léta byla levicová, byla bída, ještě nebylo zřejmé, co je bolševik zač, ve 20. letech navíc dojížděla euforie z osamostatnění, katolická církev byla pevně spjatá s RU.

Já tedy přesně nevím, jaký dává smysl demonstrativně vystupovat z nějaké organizace, která tě nezavazuje k ničemu.
Je to trochu na úrovni víry(že to tomu Bohu nandám~;)), protože, když na něco nevěřím, tak na to tak nějak peču, ne? Ne, že tam jdu demonstrativně něco odrituálovat.
Já ani pořádně nevím, jestli jsem v církvi, traduje se příběh o tom, že jsme křtěná v jednom z nejpovedenějších kostelů mého rodného kraje (tamtéž mě jednou osobně žehnal kardinál Tomášek), ovšem já zvažuji, jestli to není legenda nebo nenaplněné přání mých předků, jelikož žádnej papír na to nemůžu najít.
Je mi to tak nějak jedno, katolická církev je mi mentálně nejbližší, ale snesu i ten protestantskej bigbít~:-D

Vystupovat z KSČ za socíku byla jiná liga, tohle prakticky nemělo žádný význam

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.