| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Partnera žádného nemám, upřímně ani nechci. Úplně mě to tak nějak celé "zabilo".
Otec dítěte v tu dobu, co se mnou "chodil", byl v mých očích prostě pro mě strašně dobrý parťák, milovala jsem ho, byli jsme spolu dlouho. Jeho děti byly už starší. Jak už jsem někomu psala, prostě jsem se špatně zamilovala a věřila mu, vzít zpět to nejde."

Imi, na mě to působí, že jsi otci dítěte stále velice odevzdaná. Přijde mi, že jsi věrná té někdejší iluzi o něm.~7~ Zkoušelas jít dát, odpoutat se od něj? Mám vlastně pocit, že na něj stále čekáš~n~

Byla u tebe někdy taková fáze, že jsi se na něj intenzívně zlobila? Měla bys k tomu jednoznačně důvod - zlomil ti srdce a pro tvoje dítě neudělal naprosto nic. Já si o něm myslím, že je sobeckej sráč.~d~ A dokonce si dovolím si domýšlet, že mimomanželských dětí má víc.

Imi, ty máš hlavně povinnost ke svému dítěti. Tvůj potomek má právo vědět jméno otce, základní okolnosti vašeho vztahu, má právo vědět pravdu, je to jeho legitimní elementární potřeba. Ty si vybíráš mezi odevzdaností dávné lásce a svému dítěti, a promiň, vybrala sis zatím špatně.~d~ Tvoje dítě to mezi vrstevníky asi nemá lehké (ve škole se xkrát probírá téma rodiče a on vůbec neví, co k tomu říct). Vidí ostatní otce, jak vyzvedávají své děti po škole, na kroužku a možná ho to dost bolí.

Kdybych byla ve tvé kůži, řekla bych dítěti pravdu, dala mu minimálně fotku jeho otce a tlačila u otce na to, aby si s dítětem alespoň psal. A pokud v tobě je nějaká neodžitá zlost vůči otci dítěte (nechce se mi věřit, že ne), dala bych jí průchod, např. u nějakého odborníka. Pomohlo by ti to posunout se dál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.