| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krome par let na ZS a stredni mam kratke vlasy. Mam je sice huste, ale jemne, takze po par letech polodlouhych vim, jak hrozne to vypada (tehdy jsem to nevidela:)) Porad ucourane a ridke nic, i kdyz jsem si vlasy myla denne. Vysledek seda mys. Kratke vlasy mi vzdycky strihali doma, pak znama, vysledek nijaky, ale do jiste doby mi to taky nevadilo. K profi kadernici jsem zacala chodit asi az v 25 a mam porad tu stejnou. Umi i kratke strihy. V obliceji jsem prokoukla. Nekolikrat se mi stalo, ze se me ptaly cizi zeny, kdo me striha.
Osobne nechapu tu potrebu mit za kazdou cenu dlouhe vlasy, mnohdy nevyhovujiciho strihu a mizerne kvality, znicene barvenim nebo spatnou peci. Nekomu dlouhe vlasy nejsou souzeny, neunesou vahu a lamou se v urcitych delkach, ale treba mikado v delce pod usi je moznost, etc.
Zaroven ale vidam spoustu starsich zen s mizerne ostrihanymi kratkymi vlasy, priserne barvy, znicene spatnou peci, atd. Pritom by stacilo malo a spolu s trochu vetsi peci o zevnejsek by hodne prokoukly a vypadaly mnohem lip. Nebavim se o vylepseni typu tuna mejkapu navic a znackove hadry, proste z nich jde citit takova ta rezignace uplne na vse a vlasy to jen podtrhuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.