| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jé, tady se řeší věci, jsem doufala, že se konečně dozvím, kolik stojí jedno umytí v myčce.~:-D

Otce u porodu nevidím jako módu, ale jako naprosto přirozenou věc, vnímám to přirozeněji než chtít tam sestru nebo matku.
Bez manžela bych rodit nikdy nechtěla, je mi fakt oporou, i když je pouze k tomu, bych mu nadávala.~:-D
A také bych ho nechtěla připravit o první minuty po narození dítěte.

Já mám štěstí na rychlé porody bez stehů, prožívat hrůzy, co to popisujete, tak bych měla dítě pouze jedno. Poslední mimino bylo za hodinu od první fakt bolesti na světě, ale ta hodina byla výživná.

Mám z pouze jeden zážitek s nepříjemným a hodně starým doktorem, který, když jsem měla přání "bez nástřihu" povídá "dnes je každá doktorka, víte kolik jsem já porodil dětí?", ale já znalá diskuzí na rodině jsem mu odpověděla, že neporodil ani jedno a já rodím třetí.~:-D
Naštvaně mi odsekl, že jemu jedno, že já se potrhám až ke krku. Nepotrhala, nebyl žádný steh.
A byla jsem ráda, že jsem se asertivně ozvala, protože jsem byla na pokoji s mladou holkou, která měla indikaci k císaři pro uzkou pánev a tento doktor se rozhodl ji rodit přirozeně, byla neskutečně rozstříhaná a potrhaná, neuvěřitelné množství stehů a tento doktor ji přišel říct, že další dítě už půjde lépe.
Tenkrát ho seřvala, že další dítě už nikdy nebude, protože něco takového už nikdy nechce zažít. Ty dva dny, co jsme spolu byly na pokoji probrečela, byla ve stavu, asi co popisuje Husa.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.