| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, já si prošla různými stádii,od máme sice jiné" dítě,ale to zvládnem sami,přece nepůjdu k psych.. aby nás zkoumali,přes- už to asi sami nedáme, tak to zkusíme, nastudovala jsem za tu dobu neskutečně materiálů k ADHD a AS,poruch chování a i když se snažím odborníkům popsat vše co je prostě jinak než by přece mělo být,tak si každý vybere jen něco,navíc dítě umí dobře maskovat když chce,takže u odborníků je to hodný chlapeček co napovídá to co chtějí slyšet, na rozdíl od chování mezi vrstevníky a výsledkem je jen část diagnózy a tu má přece každý kdo se neumí chovat a i tak i tuto diagnózu někteří popírají že ji nemůže mít.Skoro rok byl celkem klid,nechali jsme se ukolébat že už rozum pobral a teď opět rána šokem a já ji těžce zkousávám a nejen já. Mě nejvíc pomohla a opět pomáhá terapeutka z neziskovky,ta s ním i se mnou strávila dost hodin povídáním+ má výsledky psychologických testů co mu tam dělali a ví o něm vše- to dobré i to špatné,pomáhá mi vidět to i z jiného nezúčastněného pohledu, ty neuvěřitelné skutečnosti co zažíváme mi pomáhá zpracovat a říct jestli to vnímám já jako nesmyslné,nebo je to tak i ve skutečnosti ,dokáže najít v dítěti i to dobré,co já už přestávám vidět.Navíc on je fakt zvláštní v reakcích,přístupech k řešení situací a to spoustu lidí vytáčí,protože je pro ně nečitelný a nepochopitelný-zvláštní je, že nikdo konkrétně problém nepojmenuje co že jim vlastně vadí a pak je to takové bojové.V neziskovce mu dali hovorově neformálně "diagnózu" to je prostě Pepík ~t~ ,vždy něco extra

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.