| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kosatko,
soucítím. Mám narozeniny začátkem ledna a oslavy mě vůbec neberou, chci mít po Vánocích (s rodinou) a Silvestru (s přáteli) svatý pokoj.
Kdysi se k nám pozvala tchýně, děti byly malé, ještě jsem uklízela narychlo, pak přišel manžel a vyčetl mi v kuchyni, že jsem nic nepřipravila na svou oslavu. A moje ségra mu řekla: "Jo, ještě si měla upéct dort, napíchat si do něho svíčky a se zpěvem si ho odnést do obýváku." :)) Pak už tedy nekritizoval!
Teď už řadu let na mě narozeniny koupíme malý dort, dáme si k němu kafe, jen naše domácnost, a jsem s tím maximálně spokojená.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.