| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Strašně záleží na okolnostech. Já jsem u porodu nejraději úplně sama, co to jde, ale chlapa jsem tam chtěla, jednak kvůli dohadování s personálem, jednak jako osobního poskoka, kdybych něco chtěla. U prvního byl, byl to dlouhý nepostupující porod, sama jsem ho poslala do kamrlíku pro otce, kde mohl spát a pracoval na počítači, když mi byla navržena vana, že by to mohlo pomoc, tak mě hlídal (únavou jsem usínala v kleče) a udržoval teplotu vody. K nezaplacení byl po porodu, kdy já se ani neudržela na nohou,tak převzal péči, dokud jsem se nezmátořila, díky tomu jsem mohla mít dítě u sebe. Ale šlo to jen proto, že jsem ulovila nadstandart,kde mohl spát.
Druhý porod nestihl, dorazil chvíli po (mám strašně dlouhou fázi mezi prasknutím vody v brzkých ranních hodinách a spuštěním porodu, takže se přesouvám do porodnic, kde se do večera vůbec nic neděje, a on se vrací domů), ale nijak mi nechyběl, šlo to hladce, nikdo tam nebyl, jen já, PA občas nakoukla, ale jinak klid, samotný porod taky jen já a ona. Ale bylo fajn mít ho k ruce ty 2h po porodu, než převezou na pokoj, a i když bych péči zvládla, tak bylo fajn, že jsem se nemusela zvedat a dítě půl dne obstarával on a pak odjel.Takže za mě je otec nejužitečnější těsně po porodu :-), je taky dobrý, že se hned můžou přivítat s potomkem. U porodu záleží na průběhu, ale člověk holt dopředu neví, co bude. Každopádně není od věci nějaký doprovod, ségra si vždy brala dulu, švagr tam poprvé původně nechtěl, nakonec neplánovaně zůstal a k dalším už plánovaně, ale dula zůstala, prý je užitečnější ~:-D. Třetí byl teda tak rychlý, že dorazila po akci, ale pak pomohla s nějakým problém, akorát už nevím co.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.