| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To asi záleží na spoustě věcí, u dětí třeba vytržení z party kamarádů, i když u velkých asi už v tomhle směru o nic nejde, ti už si dojedou, pokud je tam fungující doprava (neznám to tam). Ale jestli třeba mají teď u nosu nějaký, co já vím, sportovní klub, do kterého chodí každou chvíli, tak jim to odsun z města může dost rozruchat.

Šla jsem z pražského bytu do domku cca 5 km za Prahou, takže asi podobný kus od původního města, jako uvažuješ. A v domku jsme mnohem spokojenější, ovšem děti byly tak malé, že jsme je nevytrhli z žádných kamarádských vazeb. Jinak bychom to možná víc zvažovali.

Co se pohodlí týká, tak ho mám teda výrazně větší v domku než v bytě :) Především samozřejmě proto, že byt jsme měli malý, ale pro mě teda hodně znamená i absence dupotu nad hlavou, konec nekonečných neusnášeníschopných schůzí SVJ, nemožnost zabránit půjčce, kterou vzalo SVJ se souhlasem drtivé většiny... tohle mi fakt nevyhovovalo. Možná tím pohodlím myslíš práci kolem domku, tak to zatím nevím, ten náš žádnou navíc oproti bytu nevyžaduje, je vcelku zánovní. Možná to časem začne vylézat a zavzpomínám s nostalgií na bytové "nefunguje to - zavolám na výbor SVJ", ale zas čekání, než někdo bude řešit společnou stoupačku, zatímco v domku si instalatéra seženu rovnou a hend... těžko říct :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.