| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evelyn, ano. V zimě tu míváme kolem 21 a normálně dlouhý rukáv, chlupaté kalhoty, svetr. Občas na mě i tak vleze zimnice. Špatná štítka - mám ji korigovanou, ale ta chladová intolerance se mě od doby diagnózy nepustila nikdy, ani při dobrých hodnotách hormonů (ale bývalo to dennodenní, teď už jen občas v zimě). Nízký tlak nemám. K tomu chladová vyrážka na rukou, ale ta na mě skáče až při teplotě kolem 5 stupňů, když nemám rukavice. No, nemívám je, takže do krve rozpraskané svědící rudé ruce znám důvěrně. Budu doufat, že doma si aspoń těch 21 udržíme (během pár dní mají přijít udělat přídatný zdroj vytápění), k tomu pro každého elektrodeku do postele (vyjde to cenově slušně a kdyby nebyl plyn...). Tu jinak používám jen já, kolem těch 21 už mám ledové nohy od půlky lýtka dolů a nejde s tím spát, protože to až bolí. Takže pak se na noc zahřeju, přidám 2-3 deky a nějak to dám. Tolik k běžnému vnímání teploty lidí s intolerancí chladu ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.