| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaliope, to je jak u nás...pokud je dítko doma, tak je téměř celý den zalezlé u sebe v pokoji, vylézá jen na jídlo, nebo když vyloženě něco potřebuje, na něčem se domluvit apod...jinak nejvíc si ho taky užijeme, když jsme na dovolené, nebo na nějakém výletě. Jinak taky nevidím důvod, proč bych měla všechno doma dělat sama, i kdybych to bez problémů zvládla...ale puberťák už není malé dítě, síly má víc než já, on má na starost školu, my máme zaměstnání, tak proč bych měla všechno doma dělat sama? Nejde o to, abych ho to všechno naučila, to stejně vím, že on to za chvíli zase zapomene, pokud to není něco, co dělá vyloženě často a pravidelně a taky vím, že až to bude opravdu potřebovat, tak se to rychle naučí, to už mám u něj vypozorované. Ale nějak nevidím důvod, proč on by měl mít půl dne na svojí zábavu a my tady dělat kolem domácnosti všechno a ještě s ním jezdit po celé republice za vlaky...jezdím s ním ráda, opravdu ráda to pro něj dělám, ale abych na to měla čas a energii, tak jsem taky ráda, když mi zase on pomůže s něčím doma. A jak tu někdo psal, že mu stačí, když se dítko dobře učí a chodí na brigádu...tak učení má jako mám já svoji práci a brigádu dělá pro sebe, jednak aby získalo zkušenosti a pak obvykle aby si něco přivydělalo na to, na co třeba nezbyde v rodinném rozpočtu. Myslím, že málokterý puberťák z brigády přispívá na domácnost~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.