| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A teraz si predstavte, že niečo podobné by napísal muž... Napríklad MM...
O niečo menej škaredo sa poslednou dobou chovám totiž ja...
Denne som nešťastná z toho, že máme spoločnú kuchyňu s obývačkou a že nemám žiaden svoj priestor. Hlavne pri jedle chcem byť sama.
MM i moje deti mi lezú na nervy viac než je správne. Pritom ich milujem a vždy (keď ich nevidím) sa na nich veľmi teším. No a doma ma začnú štvať po krátkej chvíli. Teraz som bola možno 1/4 hod s mladším synom a musela som sa teda fakt snažiť aby som ho počúvala s (predstieraným?) záujmom. Obsah teda vobec nebol zlý, ale tá forma jeho prejavu, to ako sedí (on normálne nevie sedieť), ako medzitým kýcha, mlaskne, občas slovo zopakuje 2x...
Predtým som bola so starším synom, ten ma žral ešte viac. Jeho pubertálne múdra v kombinácii s total pravicovými názormi a nechuťou po základke pokračovať na českej SŠ - no, nedala som to s noblesou a láskavosťou, tresla som dvermi a šla do Lidlu...
Najmladšia je síce skvelá, ale počuť á 2 minúty MAMÍÍÍÍ ma nie vždy baví.
MM sa ku mne chová ako starostlivý otec, myslí si, že som málo oblečená (keď idem von), že volím nebezpečný terén, blbú hodinu ( na šport), že sa moc namáham, kontroluje či si dám helmu (aj keď idem len do miestneho obchodu).

Asi sa mám hanbiť za tieto pocity, názory, ale momentálne čo mi najviac chýba je kľud a trpezlivosť. Často zdrhám, hlavne do lesa. Cyklistiku a turistiku si najviac užívam osamote.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.