| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jojo, jablka. Při mém pracovím vytížení mě to stojí mnoho sil a pak je škoda, když se to nespotřebuje. Popravdě už mě tak hnijící jablka nebolí, můj čas je dražší. Ale udělám doma ty povidla, jen pár sklenic, do buchet. Dobře se u nás taky upotřebí strouhaná jablka, pravidelně dělám rýžové nákypy s jablky, které si bere manžel na snídaně do práce v zimním období. Taky jsem sušila křížaly, ale nesnědlo se to. Dobrý je takový ten pudinkový dort s piškoty. Event. na piškotu. Asi 1200g oloupaných jablek nakrájených na kousky podusím s trochou vody, pomačkám tou věcičkou na brambory, vleju 4 vanilkové pudinky rozmíchané v cca 500 ml vody, osladím, okyselím, povařím. Pak se naskládají do dortové formy piškoty a zaleje se to, další vrstva piškotů, zopakovat, nahoru kysaná smetana a posypat skořicí, nebo se může udělat ta horní vrstva mírně oslazenám ztužená želatinou atd. Taky je možné upéct v té formě nízký piškot a pak tam dát (z menšího množství) tu jablečnou vrstvu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.