| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ,

no ono je to dost o tom, s čím je učitel zvyklý pracovat. Mně by obecně bylo fuk, co mají za sešit, ale když jim něco tisknu, mám to naformátované na sešit velikosti A4, takže do A5 se to pak různě skládá, není to u sebe, když to chci přizpůsobit, je to pak příliš malé atd. No a upřednostňuju čtverečky, protože to urychluje tabulky a grafy, kterých je v M i F docela dost a dá se s tím pracovat, i když dotyčný zrovna nemá pravítko.

Používáme sešit z obou stran, takže když náhodou něco zbude, dá se to dobře vyškubnout z prostředka.

Jsou předměty, kdy máš jeden velký sešit na rok, ale jinde ho nepopíšeš ani za 4 roky a většinou ani nevydrží to nošení, takže kupovat na to A4 mi přijde zbytečné.

Takže mně by ten váš systém nevyhovoval ani jako učitelce, ani jako rodiči ~;).

Ale já dětem taky nakupovala už v létě, brala jsem většinou ty 40 listové bey linek, s linkami, malé i velké, většinou 2 balíky od každého, sem tam i čtverečky s tím, že ty kdyžtak využiju já (ale taky někdy měly někoho, kdo chtěl na M nebo F čtverečky ~;) ). Při čtyřech dětech se mi nestalo, že bych toho nakoupila víc, než se pak použilo ~t~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.