| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Je pravda, že jsem si v poslední době říkala, že si neumím představit, že s ním budu do konce života. Rekonstruovali jsme kuchyň a vůbec nic mi nepomohl. Sex mě s ním taky moc nebavil."
Klárako, takže ono nebylo nebe tak úplně bez mráčku, že? Takže nelhal, když řekl sestře, že to nebylo úplně dobrý. Proč sis neuměla představit, že s ním budeš do konce života? Co všechno vázlo? První roky byly hezký? Jestli jo, v čem to bylo jiné?

"a to zaprvé z toho šoku a zadruhé ze strachu, co bude dál" Klárako, podílí se s tebou na nákladech na domácnost, řekl ti, jak si to finančně představuje, chodí mu stále výplata na účet, ze kterého se platí vaše náklady? Tohle byste si vyjasnit měli~d~

"když po nich něco chci - klasické věci jako uklid si pokoj, tak u té starší vidím ten pohled - CO PO MNĚ CHCEŠ, KVULI NÁM TADY TED S NAMI NENI NAS TATA" Klárako, tohle z dcer opravdu načítáš, nebo si to do chování holek jenom nějak projektuješ, protože sama máš pocity viny? Holky 12/13 let prostě odmlouvají, neposlouchají, to patří k tomu věku. Co vlastně všechno dcery vědí - vědí, s kým má otec vztah? Nevěřím tomu, že tě nějak viní z jeho odchodu~a~

"Jenze ja blbka jsem mu rekla, ze muze byt doma, ze budu spat vedle v pokoji. Vecer si s ni ale psal, kdyz jsem vedle nej sedela na gauci a pak sel telefonovat na balkon. V noci se mi to doslo, v pul 4 jsem ho vzbudila a rekla mu, ze bude lepsi, kdyz na tu ubytovnu pujde. Tak sel."
Sakra práce, jsi jenom člověk, prostě nezvládáš situaci, kdy on sedí vedle tebe a píše si s ní. Proč se nazýváš blbkou? Nemluv o sobě ošklivě~d~ Kdyby teď stále byl doma a večery trávil posíláním sms s ní, byla bys světice, kdybys to vydržela~d~ Stejně tak jeho odchody k ní a příchody zase domů, aby se navečeřel, převlékl atd. ~q~ 99% žen by svému protějšku řeklo, ať se spakuje, že tohle nejde vydržet, tak si to nevyčítej. Navíc mám trochu dojem, že na jeho odchod od rodiny tlačila ta kolegyně - je ona dominantnější? Jaká vlatně je?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.