| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janinko, je vidět že jsi podobnou situaci asi nezažila. Já ti můžu říct že jedině byt s detmi mě uchranilo od totálního zhroucení. Když odjeli k tatovi tak jsem v prvnich dnech jen ležela a bulela. Žádná kamarádka s tebou nebude 24/7 a dokonce ani každý den odpoledne a večer. Každý má svuj zivot a nemůže resit ten tvůj. Mam sourozence. Využila jsem sem tam jejich azyl. I kamaradky. Ale stejně to NESTAČILO. Ten přetlak emocí je takový že normální jeden smrtelník to nepojme. A ten běžný provoz tě prostě vrací do života protože musíš.
Představa že se odstehuju a čekám až to prejde je ponekud iluzorní. Pokud toho člověka máš ráda, tezko to behem 14 dní hodiš za hlavu.
Notabene po rozvodu dojde casto k tahanicím o deti a majetek. A my jsme se treba nakonec dohodli. Mame skvělé vztahy a společnou péči. Coz je jen díky tomu že jsem odhodila veškeré emoce u řešení rozvodu a majetku a chtela jen to na co mam narok a na čem jsme se dohodli. Nechtěla jsem se pomstít jako mrak jiných ex. A na rozdíl od našich soudců a sociálních pracovnic mi slo opravdu o zajem detí (ne manžela).
Jedna známá se takhle odstehovala jak ty píšeš. Tatinek nelenil a požádal o předbezné opatření ( mimochodem on byl ten neverník, ale ona byla Ukrajinka nebo Slovenka a jela prostě domů si srovnat hlavu) a pak když se udobrili tak jí tím vydíral. Bylo to nechutné a dopadlo to blbě. Tahlo se to léta.
Takže kecy "jsem pripravená" SI NECHTE OD CESTY! Nikdy nevíte jak zareaguje váš chlap v te situaci ani vy. Může se i diky manipulaci od milenky tak zmenit, že nebudete vědět kdo to je. Může najednou vybrat účty, tvrdit že vse je jeho a vy zustanete bez prostředků. Dokonce může odvrhnout i deti se kterými do té doby normálně fungoval. A to je pro ženu největší rána. Protože racionálně víš že je to idiot, ale vysvetlit detem a potýkat se s tím bude jen ta matka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.