| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám postavu hruška - přes prsa 100, pas 90, boky 117, na výšku jen 161 cm, ale vysoké podpatky nenosím, vel. kupuju 40-44, 42 nejčastěji. Jako žádná hitparáda, jsem si toho vědoma :), přesto, nosíte někdo s podobnými mírami úpletové šaty? A pokud ano, tak nosíte raději trochu projmuté v pase nebo pytlovité? Líbí se mi jich dost, ale bohužel jsou vždycky nafocené na ultraštíhlých slečnách. Ráda bych občas vyměnila džíny-triko-kardigan za úpletové šaty-punčochy-kozačky nebo kotníčkové boty - vím, že ty mi opticky zkrátí nohy, ale na kozačky asi ještě nejsem dost odvážná, zkrátka nejsem žádná modelka, i ty šaty by byly výzva, šaty nebo sukni oblíkám jednou za dekádu ~t~
Díky moc, budu číst a příp. reagovat až večer..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.