| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, jsem jedináček a do školky jsem chodila asi 2 měsíce, když měla babička mrtvici. Za celou tu dobu jsem tam nepromluvila s jediným dítětem. Ve školním věku mě opravdu otázka, kde se berou děti, nenapadla. Asi jsem byla obzvláště tupé a nezvidave dítě. Kolem 13 už jsem věděla, že dítě nosí těhotná žena v břiše a že s tím má něco společného muž, pak jsem si nějak vydedukovala to s tím konečníkem. Ještě jsem uvažovala o pupíku, ale ten jsem zavrhla. Teprve kolem 15 jsem si najednou uvědomila, že je to blbost a přečetla jsem si konečně pozorně Děvčátko na slovíčko, které mi maminka podstrčila už někdy ve 12, jenže mě to tehdy vůbec nezajímalo, tak jsem to jen velmi zběžně prolistovala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.