| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naopak si myslím, že každého, kdo má mozek v hlavě, štve, že tabulkové platy jsou nižší než minimální. Proto se bere pedagogům z odměn. Kdyby byly tabulky v pořádku podle zákona, nemuselo by se z odměn brát.
A já fakt přeju uklízečkám, kuchařkám, školníkovi... slušný plat. Ale sobě taky. Odměny jsem zatím neměla, zato jsem byla zadarmo celý den ve škole na dni otevřených dveří, měla jsem dílničky, takže nejen výzdoba školy, ale i přípravy a celý den šrumec, doprava..., běžně jsem ve škole 3x týdně do 15.30 hod. (+ jednou do 13 hod.), přestože mám zkrácený úvazek..., takže bych fakt ráda viděla nějakou kačku za tu práci. A jestli si někdo myslí, že VV je jednoduché učit, pak to asi nikdy neučil a nezažil pořádnou výtvarku. Já si dělám přípravy o dost dýl, než mám zaplaceno. Chci, aby VV děcka bavila, něco naučila, rozvíjela kreativitu. Takže fakt nějaké tipy na témata z pinterestu mi nestačí. A v hodinách udržet klid je taky těžší ve VV než ve výukových předmětech. Úplně mi srdce zaplesalo, když jsem s děckama brala dějiny umění a v hodině byl klid, nemusela jsem je překřikovat, ať jsou potichu, normálně seděly a poslouchaly můj výklad.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.