| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Před několika lety jsem měla období, kdy jsem někde ztratila pěněženku snad pětrkát za rok a půl. Do té doby nikdy, od té doby nikdy.

Tehdy jsem byla hrozně přetížená (miminko, prvňáček, primán, moje práce na plný úvazek, manželova nová práce,...). Jak jsem nevěděla, kde mi hlava stojí, tak jsem několik let v kuse pořád někde něco ztrácela a zapomínala - peněženku s doklady, telefon, notebook, pas, klíče od auta zastrčené ve dveřích auta atd. Buď u nás na vsi nebo někde v Praze nebo po Brně.

No a vždycky se mi všechno vrátilo. Někdy jsem se tam vracela a jindy jsem to ani nezjistila a nějaká dobrá duše si mě našla. Peněženka se mi dokonce vždy vrátila kompletní nejen včetně dokladů, ale i včetně úplně všech peněz. Jako, už to nedělám, protože se všechno v mezidobí uklidnilo, tak jsem zase v normálním stavu. No ale v zásadě jsem zjistila, že je to celkem bezpečný druh zábavy.:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.