| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to otrava. V tomhle věku pro mne bylo nejjednodušší dárky kupovat a měla jsem z toho radost. už jsem odhadla, kdo co chce, co koho baví, tak bylo hezký vidět tu radost pod stromečkem.

Dnes je to jiné protože i takhle staré děti už chtějí hlavně elektroniku a to není zábava jako vybírat lego, merkur, panenky, dinosaury, samolepky apod.

Já bych asi udělala to, že bych dětem řekla, ať napíšou, co chtějí, s tím, že bych jim dala maximální finanční limit, který se nesmí překročit. A dala bych každému jednu věc ze seznamu a jedno překvapení.

Pokud by dítě remcalo proti překvapení, řekla bych, že tedy příště dostane jen tu věc ze seznamu. Pokud by remcalo proti té věci ze seznamu, chtěla bych, aby vysvětlilo proč, když to chtělo. A kdyby remccalo i další roky, upozornila bych, že tedy příště nedostane nic.

Akorát nevím, jak přistoupit k tomu finančnímu limitu. Jsou různého věku, tak by ten limit měl být asi odlišný, ale to se těm mladším bude těžko vysvětlovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.