| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem, jdu si jen popovídat ... včera se dcera vrátila po nemoci do školy a zjistila, že druhý den jedou do divadla (to že se učitelka neobtěžovala napsat rodičům nemocných dětí meil nechávám stranou), ale současně jim učitelka zakázala přijít v kalhotách. Že jedou do pěkného divadla a sluší se, aby dívky měly šaty nebo sukni a byly prostě slavnostně oblečeny. Já to beru, líbí se mi to.
První co jsem se hrozila byly boty neb z kozaček holka vyrostla, ale nosí je. Tak jsme se dohodly na srazu po práci a vyrazily nakupovat kozačky. To, že dětské 37 nedělají by bylo také na samostatné téma, ale nakonec jsem něco sehnaly. No ale dcera měla chuť i podívat se po nějakých šatkách a já bych i zakoupila, ale obešly jsem asi 6 obchodů (Takko, CA, HM, Mohito, Benetton ...) a nikde šaty pro větší dívky nemají. V dětském do cca 128 výběr obrovský, ale větší ne. Uznávám, že moje princezna v 10 letech potřebuje min. 164 nebo spíš 170. Jediný důvod mě napadl je ten, že není prostě poptávka a dívky to nenosí. Všude jen tepláky, mikiny a bundy.
Já jsem šatová a třeba ke stromečku se u nás chodí v šatech.
Měly by vaše holčičky na druhém stupni v čem jít do Národního a nosily by to? Kdyby se to dalo koupit ~:-D nebo proč to neprodávají

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.