| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prarodiče nevím, musím se zeptat našich. Vím jen, že prababička děsně chtěla, aby si babička našla učitele, že může v létě pomáhat na poli. No, nestalo se. Byli spolu s dědou do babiččiny smrti.

Můj budoucí tatínek šel na kolej za slečnou a otevřela mu moje budoucí maminka, ať prý si tam na tu slečnu klidně počká, lehla si zpět na gauč a četla dál knížku, na kterou ten den vystála frontu, tatínka zcela ignorovala a toho tak zaujalo, jak o něj vůbec nejeví zájem, že na tu původní slečnu zapomněl :-). Jsou spolu už 45 let.

My s mužem na dálkovém VŠ studiu. Já krátkozraký šprt seděla v aule v první řadě, on odjakživa rebel úplně vzadu, odkud mne celý semestr pozoroval, a v lednu po první zkoušce jsme šli na polívku :-). Zatím 15 let, dál se uvidí :-).

Hezká diskuse! Pobavil mě příběh staršího bráchy, co mladšímu sdělil, že tam (v domě nové známosti) mají ještě jednu ~:-D.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.