| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já spoustu věcí z jejich tvrzení chápu.

Harry je nepochybně šíleně traumatizovaný smrtí matky a těmi okolnostmi. Je pak jasné, že je to pro něj nesmírně důležité téma (média, bulvár, strach...).

Osobně mám i naprosté pochopení pro potřebu soukromí (mě neskutečně štve i seriózní novinařina v ČR, kdy např. na každého politika či jen kandidáta či jejich členy rodiny se vytahuje každá "krávovina", typu o čem psali diplomku a co v ní bylo, nebo čí manžel před 15 lety kde pracoval a co tam v rámci té práce podepsal...).

Ten rasismus - no, na to je třeba dívat se optikou USA, kde je to už dlouhou dobu téma č. 1 a vidí se všude, my v Evropě na to tolik zvyklí nejsme, proto nám to "kvíkání" o rasismu přijde hloupé-směšné-absurdní (já, chodit s černochem a být těhotná, tak se taky těžko budu divit, že se lidi "zajímají" o to, jakou pleť to dítě bude mít, konec konců, já bych o tom přemýšlela taky - každá nastávající matka přece taky řeší, jestli to bude chlapeček nebo holčička, jestli bude po mamince nebo tatínkovi... když to není stylem - když bude černé po tátovi, tak se ho "zbav", tak na tom nevidím nic špatného, ale chápu, že v USA je to zcela nepřijatelná diskuse...).

Obecně pak - všude je chleba o dvou kůrkách a každá mince má dvě strany... Každý životní styl má své výhody a nevýhody. A dneska (min. od dob Diany) nikdo nepochybuje o tom, že být princeznou není žádná pohádka, naopak, že je to "dost drsný".

Samozřejmě, když se narodíš do nějaké rodiny, tak chtě nechtě ten život musíš žít, minimálně do dospělosti a než máš možnost sám se rozhodovat a život si zařídit po svém. Když se přivdáváš, už určitou volbu máš (byť jistě ne 100% - volit mezi miluji ho, ale nezvládla bych to, tak se s ním radši rozejdu x miluji ho, tak to prostě zkusím ... není jistě nic lehkého).

Lidé mají tendenci vnímat to, co potvrzuje jejich názor. Ti, kteří nemají Meghan rádi, tak ji nebudou mít rádi ani tak, důvodů si "v tom dokumentu" najdou spoustu. Ti, co jí fandí, zrovna tak.

Proč to oni natočili, vědí jenom oni sami. Možná fakt jen pro prachy, možná si fakt mysleli, že "musí", možná "z pomsty"... Jako každá akce, přinese to nějakou reakci. Když jim to za to stojí, jejich věc.

(Podle mě osobně je to ubohost, nemám ráda praní špinavého prádla na veřejnosti, určitě nežijí žádný "trpitelský" život, aby mi jich bylo nějak líto.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.