| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud nechci podpořit Babiše, nemá smysl volit nezvolitelné.

I když... ani jeden z těch devíti pro mě není žádný ideál, každý má "něco", někteří větší, někteří menší, ale všichni mají něco negativního, proč bych je za normálních okolností nevolila. Jenže - někoho vybrat musím. Nejít k volbám pro mě není alternativa, nejít k volbám by mohla znamenat plus pro Babiše.

Takže musím vlit někoho, kdo má šanci proti Babišovi, což je Nerudová a Pavel. Ideálně kdyby ho oni oba porazili už v prvním kole.

Ale koho z nich? Nerudová mě zklamala svým přístupem prakticky ke všemu za poslední dva měsíce. Její reakce nejsou státnický. Je mi úplně jedno, že je to žena, to není ani plus, ani mínus. Druhou Čaputovou to z ní neudělá.

Pavel mi připadá hrozně namachrovaný a to fakt nemám ráda. I když odhlídnu od jeho komunistické minulosti, dám velký plus jeho diplomatické zkušenosti, tak mi fakt vadí třeba jeho volební spot. Já vím, že to netočil on, ale souhlasit s tím musel.


A jsem fakt zvědavá, kolik voličů si naklonil Bašta svým posledním obdivem SSSR.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.