| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vrtak "ptala jsem se našich proč mě nedali na maturitní obor,proč za mě nebojovali,když mě sama škola zařadila do studijní a ne do praktické třídy,kam přeřazovali všechny u kterých byl jasný učňák"

Ty jo to slyším prvně, že by děti na zš předávali do nějaké studijní a praktické třídy podle známek... ~e~ Jo slabé děti dali do zvláštní školy, ale to už asi podle MŠ nebo když jim to nešlo v 1. třídě, tak je hned přeřadili. Takhle zmizela jedna holčička, vůbec jí nešlo čtení, nic, chodila do školy špatně oblečená, bez ponožek atd. Tak si myslím po letech, že možná ji přesunuli do zvláštní, ale nevím.

U nás ve třídách na zš byly děti různě, od jedničkářů po ty se čtyřkami.

Ale nějaké potvrzení přihlášek být muselo, možná opis vysvědčení. A taky nějaký můj životopis psala maminka, že jsem z úplné rodiny, kde pracují rodiče, co mám za zájmy atd. Po letech jsem ho našla v papírech u našich a koukala na to překvapeně. Tak možná na gympl to být muselo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.