| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, já to tenkrát řekla a že se nic nezměnilo není můj problém a navíc jak jsem psala,dnes už nevím kolik toho vidí rodiče, nemám rodičovský přístup tak co mám hlásit? Mám jít na vedení že předloni jsem to viděla tam i tam a teď to stále vidím jako zaměstnanec a ať se podívají co vidí rodič? Asi by na mě koukali jako na debila, navíc ten kdo to zadává zadává do systému,což je asi vedení školy, taky zadává komu se co zobrazuje. Sice se do mě navážíš, ale fakt za vedením nepůjdu,když nevím jak je to dnes, kdybych to jako rodič viděla,klidně na to upozorním znovu, ale takto ne, protože je varianta že rodiče už to nevidí-mohlo se to po upozornění změnit a já jako zaměstnanec mám povinně mlčenlivost takže to nesmí šířit dál,což nešířím a proto to třeba můžu nadále vidět,protože je složité omezit kdo ze zaměstnanců co v bakalářích uvidí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.