| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemyslím si, že by byly potřeba portérty prezidentů ve třídách, proč by tam měly být? Je to jednoznačně pozůstatek z Rakouska-Uherska a to už je 100 let za námi, tak myslím, že tuto tradici není třeba nijak obnovovat. Ani známky s prezidentem mi nebudou chybět. A pokud jde o "těžbu kamene", zrovna jsem dneska přemýšlela o tom, proč by se měl proboha prezident vlastně starat o oboru v Lánech? Proč ji nespravují Lesy ČR jako jiné státní lesy? Ony ty Lány působí jako nějaké "prezidentské léno" a tedy další pozůstatek feudalismu. Podle mého to nemá logiku. Ať má prezident k užívání Lánský zámek jakožto reprezentační prostor a třeba i místo pro rekreaci, ale proč obora? Mně by se líbilo, kdyby byla veřejně přístupná :-)
Ve věci "kydání po Zemanovi" jsem sama zvědavá, co bude. Myslíte, že jsou Mynář s Nejedlým ještě v ČR? ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.