| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě trápí nesoulad tří věcí:
1. Doporučeného přístupu (v klidu, pochválit za osobní zlepšení, podpořit v rozvoji v jakémkoliv směru, moc neprožívat známky...), který vítám a je v souladu s mým naladěním.
2.Následují jednotné přijímačky na všechno kromě uměleckých škol jedině z matiky a češtiny, plus body za ty známky. Takže ano, některé školy tě vezmou i s minimem bodů, ale ty se jako idiot připravuješ na ty jednotný brutální přijímačky. Pak máš to prima minimum, vezmou tě, ale pocit, že ti to prostě nešlo a vzali tě, protože mají málo dětí, zůstává.
3. Degradace skutečná, ale i v mysli rodičů, všeho učňovského školství, protože každý chce dítě s maturitou. Já se jim nedivím, vím, já, to na většině učňáků chodí.
Vůbec tu nemluvím o dětech, co jim to jde samo, rády se připraví na přijímačky, pak s úspěchem pokračují výš. Mluvím o dětech, kterým jde něco jiného, ne zrovna matika a čeština. Škola by si je při přijímacím řízení z toho mohla vyzkoušet, zároveň uzavřít jejich SŠ studium důstojnou zkouškou z jejich oboru. Pak by třeba rodiče,žáci i učitelé na negymnaziálních školách fungovali líp.
Přijde mi úchylný se šprtat na přijímačky už v osmičce, tím se fakt dobře připravit, pak šprtat celý gympl, pak dřít na VŠ a pak v práci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.