| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Knedli, skoro bych řekla, že jsi narazila na českeho pracanta. Protože co já mám zkusenosti z různých stredisek v Rakousku, vzdy včas zastavili, pomohli, věděli. Tohle je spíš specifikum nasich hor i když se to lepší. Dokonce v Rakousku používali i věty typu "máte čas" kolik potrebujete. To když jsem se snažila usadit tehdy malé děti, nebo pomoci jim na pomu atd. Nebo kamaradka má chlapce s diagnozou D.Syndromu a nikdo se tam nikdy nevyjadřoval divně, že ho učí lyzovat a dlouho to trvá.
Prostě spíš smůla.(Ale jako čtení zábavné-bez urážky Knedli.~;) )
A ta Pipka co se vyjadřovala nelichotivě je fakt s velkým P. Protože každý ví že mezi námi nejsou jen perfektní lyžaři. A že někdy se i zkušený lyžař zamotá. Stalo se mi mě samotné. Deti se mi pak z legrace pošklebovaly, když jsem zapomněla vystoupit a pak tam sebou sekla.. ~t~
Já co naučila své deti lyžovat. ~8~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.