| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat a myslíš, že je tedy lepší nechat ty lidi pak trpět tím, že je najednou odstřihnu? Protože ty lidi mi třeba po letech řeknou, že je to ranilo když ani nevěděli důvod. Jenžee tohle je přesně vzorec, který já ani po letech terapie nedokážu zlomit. Prostě po čase mi přijde že už jsem na toho člověka tak citově a emočně nabalená (já na ně, ne oni na mě), že něco ve mě mi poručí, že dotyčnouú dotyčného musím odstřihnout. A ano, rozum a roky terapie mi jasně říkají, že nemám předejímat kdo mi ublíží nebo ne, ale ten pocit prostě nemůžu ovládnout, je to silnější než já. Takže jsem se takhle naprosto vědomě rozhodla a jak píše Ruth, alespoň se mohu konejšit pocitem, že je mi takhle vlastně fajn.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.